Всі новини

Тут гримлять музичні баталії

08.03.2018 19:04

 

Вітаю усіх шанувальників музики «поважче»!

Для тих хто нас, більш-менш регулярно слухає та читає, не є таємницею, що по середах у столичному закладі Docker's ABC відбувається дійство під назвою Docker`s Rock Battle !

А для тих, хто про подібне вперше чує – теж не проходьте стороною, бо цей захід є чудовою ідеєю, як провести вечір!

Провести вечір у затишному підземеллі, майже родинній атмосфері та з приємною музикою.

07.03.2018.

Як виявилося – найважче цього разу було саме добратися до місця локації:
погода м’яко кажучи була не дуже та зовсім не сприяла…

Але найголовніше, що без проблем сюди дісталися саме ті, без кого цей вечір був би «не торт».
Звісно, я про музикантів!

#Rock_Battle - це змагання, у якому кожного разу бере участь 4 гурти, кожен з яких має близько 30 хвилин, щоб презентувати себе якнайкраще. І гурт, що набирає найбільшу кількість балів, відповідно проходить далі. Дуже схоже на спортивні змагання.

1. Перший залп цієї битви пролунав від гурту з міста Кам'янець-Подільський під назвою ТОЛОКА.

Їм уже майже 5 років, тому зовсім новачками їх назвати не можна і те, що досвід виступів уже таки є, відчувається.

Їх жанр - це Карпатський рок з невеликою домішкою джазу.

Єдиний гурт цього вечора який мав духові інструменти та жіночий вокал.

 

Харизма та енергія – сцена була явно замалою для ТОЛОКИ + важливий момент у їх виступі, їх звук почав «качати» зал майже одразу, а такого важко домогтися, коли ти ВИСТУПАЄШ НАЙПЕРШИМ і публіка ще заклякла та холодна! 

Але ж вони її таки розворушили! Це залік автоматом.

2. Другими виступали потужні альтернативщики з невеликим додаванням електроніки – гурт ЗВОРОТНЯ ДІЯ.

На початку виступу мені (помилково) здалося, що хлопці дуже схожі на херсонський гурт «Роллікс», але ця думка дуже швидко зникла, вони грали абсолютно оригінально і залишили приємні враження, навіть через невеликі проблеми з налаштуванням звуку.

    Ці хлопці з міста Хмельницький чудові представники вітчизняної альтернативи!

3. БРАТИ СТАНІСЛАВА, місто Івано-Франківськ!

З усіх 4-х ніхто не почувався так вільно на сцені, як ці хлопці – просто як «риба у воді».

Спілкування з публікою, повна відсутність якоїсь скутості – це був вогонь на ураження, який вівся просто у серця, такий собі «важковаговий» привіт прямо з серця Карпат!

Дуже відчувався досвід музикантів!

Також їх «фішкою» є те, що «Брати», то не просто 2 вокалісти, то 2 брати-близнюки з величезною харизмою, плюс банда музикантів, яка на сцені діє, як один організм!

4. «На десерт» виступав оригінальний гурт з Кривого Рогу. З одного боку – значно легша музика, ніж у попередників цього вечора, а з іншого боку у оригінальності їм не відмовиш! На їх власну думку їх жанр це джаз + рок взірця 50 - 60-х, а самому гурту немає навіть року! Це буз єдиний з 4-х гуртів, який виступав англійською, а назва – Toze Medouzme !

 Хтось із рокерів, тут і зараз, був саме за перемогою, а хтось, просто, щоб пограти і отримати задоволення від цього та подарувати «драйв» слухачам. Це відчувалося.

Переможцями, саме цього вечора, став гурт Брати Станіслава і заслужено, але додам від себе, що будь-який з представлених на тій «битві» гурт заслуговує того, щоб з нетерпінням чекати їх концерту!

Тому, якщо раптом десь побачите, що у вашому місті виступатимуть ТОЛОКА, Зворотня Дія, Брати Станіслава чи Toze Medouzme – крокуйте на концерт і ви не будете розчаровані. От я, не був аж зовсім! І це супер…

Власне, ось так і виглядає захід під назвою «Rock Battle» і це таки «батл», хоча і не злий, а навпаки приємний та оригінальний, який дає змогу почути нове.

Дає змогу відкрити для себе НОВЕ!

Щиро дякую організаторам та музикантам!

Обов’язково ще почуємося та побачимося!

З повагою Костя Конохович.

ПС – весь вечір у закладі ходила легенда, що десь між гостями ходить ударник гурту «Карна» якого, тим не менш ніхто не бачив))

Я теж) Думаю ввижалося… чи ні?  

 

Напишіть свій коментар

Введіть число,
яке Ви бачите на зображенні