Всі новини

Святкування Меланки на Софіївській

13.01.2018 18:00

Вітаю усіх фанатів важкої музики з подвійним святом!

Чому подвійним?

Ну, «старий» Новий Рік, по-перше, а по-друге Маланка та Щедрий Вечір!!!
Колядки, пісні та традиції, що ідуть з далекого минулого…

А хочете прикол? До цих двох свят сьогодні додались ЩЕ ДВА! Ці два додаткові свята звісно трохи менші, але факт!
Під моїм номером 3 (загальної кількості свят) - іде чудовий святковий концерт, який на Софійській площі влаштували сьогодні #Folk_Ukraine. Влаштували, як раз на честь Маланки і, можливо, частково на честь Нового Року за старим стилем.
Тут поруч з головною ялинкою Країни, на одній сцені, було зібрано максимальну кількість жанрів: хори та фольклорні ансамблі змішалися у яскравому міксі з джазом, електронікою, поп і рок-музикою. Кожен міг знайти щось для себе і у цьому, власне і була ідея такого розмаїття!

Надзвичайно приємним та очікуваним серед виконавців став виступ рок-гурту АССА.

Очікуваний цей виступ був і для глядачів бо, чесно кажучи, навіть через 10-20 хвилин мороз уже починає пробивати, а дехто чекав і більше ніж 10-20 хвилин. І ось, нарешті, можливість трохи пострибати, помахати руками та зігрітися під приємну музику! Я не був виключенням – я теж встиг добряче підмерзнути, хоча і намагався якось зігрітися народними методами до цього. Так, виступ АССА -це було 10 з 10-ти!!! Одна лиш проблема… МАЛО! Лише близько півгодини виступу. І на десерт від гурту, був їх відомий хіт від якого у всіх, хто був на концерті стало «більше світла» у душі. Нічого, це не останній концерт АССА, а коли буде наступний – дуже раджу сходити – Ви не пожалкуєте! 

А що за четверте диво? Банальний сніг! #Рок_Радіо слухають у різних частинах України і для когось із Вас, дорогі слухачі, сніг, це щось дуже нетипове, якщо Ви з теплого півдня,  або навпаки, щось дуже типове, якщо Ви з Карпат. А от у нас у Києві снігу не було кілька тижнів, лише сірість та бруд. І от уявляєте – таке свято і такий концерт, і починає йти, нормальний такий, сніг! Одразу новорічний настрій! Тому, особисто для мене і багатьох хто був у центрі Києва цього вечора, сніг став четвертим святом!

ПС – А Ви знали, що АССА (Таня Власова) має відношення до нашого радіо?

Таня - ведуча найроковішого чарту України - РОКіровка!!!

А от я, раніше не знав, але хто ж не любить приємні сюрпризи!?

ППС – Ставало ще холодніше після погляду на чудову ведучу свята

її чудова засмага нагадувала, що тепле літо ще не скоро.
Але це не претензія, аж ніяк, Ви не подумайте!

              

 

      

       Ще раз зі святом усіх!

      Щиро ваш, Костя Конохович!