Всі новини

Сонце, що зійшло, але не зайде

09.02.2018 09:54

Вітаю усіх фанатів і фанаток важкої музики!

Для більшості наших слухачів не секрет, що учора був концерт присвячений 15-й річниці творчості гурту #Sunrise, а що за юбілей та без гостей? І гості цього разу були ох які круті, повірте, я їх бачив на власні очі і вони супер! =)

Хтось із нас любить класичну музику, а хтось метал, і коли ці два жанри зустрічаються, то щасливими бувають фанати обох жанрів. Тим більше Sunrise - це пауер-метал. До речі, цей піджанр не так часто можна зустріти серед Українських гуртів, а так щоб ще й з оркестром зіграти – такого, здається, у нас ще взагалі не було.

Чудово, що вдалося реалізувати цю ідею. Представниками класичної музики на цьому концерті були представники Нашої Армії, а саме Заслужений академічний зразково-показовий оркестр Збройних Сил України. І я хочу виразити їм свою повагу не стільки за професійну гру, як за те, що вони не побоялися та вийшли за рамки свого жанру і показали вищий клас! 

Скільки тривав сам концерт мені, навіть, важко сказати – я трохи втратив лік часу. Хоча, скільки б не грали, все одно хотілося, щоб цей концерт тривав якомога довше. Sunrise цього вечора теж мали подарунки для публіки (зал до речі був забитий!), а саме – зіграли новинки, які увійдуть у новий, 4-й альбом.

Вони, також, порадували усіма своїми хітами попередніх альбомів, це і «Trust Your Soul», і «Relax». Також, зіграли усі свої україномовні хіти. Так, цей талановитий гурт співає кількома мовами і більшість пісень написані англійською.

І кілька слів про публіку, що прийшла на концерт – я обожнюю коли присутні УСІ вікові групи. Були і зовсім малеча,

і люди «у літах», але молоді все-одно, за моїми спостереженнями було більше, і це чудово!

Отже, підсумовуючи усе вище сказане…

Знаєте, як я відрізняю крутий концерт від некрутого (відстою)?

А легко – якщо я їду з концерту додому і у мене болять вуха, шия і зірваний голос, значить концерт був 10 з 10-ти!

І саме так було цього разу!

Тому ще раз велике дякую #Оркестру_ЗСУ, гурту  #Sunrise та усім організаторам і причетним.

Ще обов’язково побачимося-почуємося!

Щиро Ваш, Костя Конохович.