Запрошуємо в Україну IN ROCK.
                                                                                             Олег та Таня Вдовіченко

На протязі років, слухаючи багато  радіостанцій,  національного, регіонального  та місцевого  мовлення стало зрозуміло, що їх ефірне насичення повністю залежне від бізнесу, який і диктує музику, що транслюється на них. Тому більшість станцій стали передбачуваними. Але передбачуваний - це нудний. Кайф  у музиці - це те, що ви, швидше за все, не виберете, але коли ви це почуєте, воно змусить «мурахам бігати по шкірі».

Олександр Євтушенко – мистецтвознавець та музичний критик, в передмові до своєї книги Україна In Rock написав - "Джиммі Пейдж – один із видатних гітаристів зі знаменитого британського гурту «Led Zeppelin» - якось зауважив, що рок – це народна музика наших часів. Не помилюсь, якщо скажу, що для більшості людей, обізнаних із реаліями сучасних музичних процесів, зокрема – з українською рок-музикою, уявлення про останню асоціюються переважно з іменами найяскравіших представників жанру, які постійно присутні в медійних топ-новинах. Що до решти героїв цієї музичної армади – для них це суцільна «terra incognita» . Цей факт пояснюється тим, що типовий для Європи інформаційний «бекґраунд» того явища в Україні, на жаль, майже відсутній." Чогось додати, якщо б ми й хотіли… не вийде.

Так виникло РокРадіо - Інтернет радіо українськомовного року,  де практично весь  ефірний час  зайнято музикою, про  яку більшість інших ресурсів забуло, не знало і не хоче знати, або просто ігнорує, вважаючи її чи то не форматною, чи то не якісною.  

І ми хочемо познайомити вас  із цією музикою, не забуваючи про хіти, які вже встигли  нас всіх в себе закохати.

Чому Інтернет мовлення?

По перше - аудіо формат ідеально підходить для мобільних пристроїв.

По друге - онлайн-радіо, на відміну від FM, не прив'язане до території. Його можна слухати скрізь де є доступ до Інтернету. FM слухають, переважно, знаходячись в автомобілі, а от смартфон завжди в кишені, тому й радіо завжди поруч. Ну, а з'єднати смартфон з приймачем в автомобілі, на сьогодні, може навіть дитина.

По трете - тенденція розвитку радіомовлення прямує до відмови від FM. Наприклад, Норвегія повністю відмовляється від FM і переходить на цифру. Україна, скоріш за все омине цей етап. Вартість цифрового приймача складає 20-50 євро, українці ж скоріш витрачатимуть гроші на смартфони, ніж на такі приймачі.

Та й зона покриття 3G, вже сьогодні не менше, а іноді, навіть і більше, покриття мовлення FМ – станцій. А стрімкість збільшення території покриття мережі, та її перехід на 4G ні в кого не викликають сумніву. Все залежить від часу, а враховуючи, що, Європа та Америка користуються ним не один рік, та переходять на 5G, в нас дуже дивовижні перспективи.

Музиканти,  давайте  робити  РОК  разом!

Ми шануємо  легенд і даємо дорогу молодим!

 Наша фіча:

 • на початку кожної нової години рок-музиканти звертаються з власним меседжем до шанувальників рок-музики. Тому, якщо ви надсилаєте матеріал вперше, або  ще не зробили такого звернення – запишіть його (тривалість  до 30 секунд) і надішліть на адресу РокРадіо. Якщо ви не уявляєте, який меседж ви хочете надіслати світу, то послухайте пару годин РокРадіо – можливо надихнетесь.

Якщо у вашій музичній добірці є пісні на слова класиків української літератури, пропонуємо  вам надіслати їх нам для рубрики «Рок Кобзар» з вашою короткою розповіддю (до 2 хв.) про те, що надихнуло вас до музичного озвучення цього твору, коли була написана пісня, з акцентом на автора віршів та композитора.

На свята приймаємо ваші привітання слухачам.

Що робимо ми:

 • крутимо твори в нашому ефірі лише за вашої згоди;

 • презентуємо в нашому ефірі ваші нові альбоми, прем’єри пісень у рубриці «Перший кРОК» (за наявності вашої анотацією до 30 секунд, у форматі mp3 чи wav) ;

 • також презентуємо ваші аудіо-анонси майбутніх концертів або значних подій;

 • розміщуємо афіші на сайті РокРадіо, за умови, якщо на вашій афіші присутній наш логотип;

 • розміщуємо вашу текстову інформацію на офіційній сторінці РокРадіо в соціальній мережі Facebook.

Новачки, надсилайте логотип гурту, посилання на контакту особу та офіційну сторінку гурту, вказуйте рік заснування, інформацію про гурт та місце локації гурту.

Наше прохання до вас:

 • вподобати офіційну ФБ сторінку РокРадіо;

 • популяризувати наше радіо серед своїх фанів;

 • розміщення нашого логотипу на своїх афішах.  

 • В інтерв'ю різним медіа згадувати про те, що ваші пісні звучать в нашому ефірі. 

Якщо Ви Власник композиції, що звучить в ефірі РокРадіо і Ви бажаєте, щоб ми це припинили,
зв’яжіться з нами і ми обов’язково все владнаємо
  

Найбільша  наша цінність – це наш слухач, не багато чисельний, але відданий і вірний.

Наші слухачі, це люди від 18 до 34 років (61% від загальної кількості слухачів), більшість з яких (54,15%) це чоловіки. Географічно слухачі знаходяться в містах, з найбільш розвинутою мережею Інтернет та покриттям 3G.

Не байдужі до рок музики Меценати, Інвестори та Рекламодавці ми завжди готові до співпраці та плідного партнерства. 
Дзвоніть: +380 93 570 48 60, або надсилайте листи: rockradioua@gmail.com

 Допомога від Слухачів може надходити декількома способами:

 • Ви завжди можете надати нам допомогу, переглядаючи наші записи на нашій сторінці в Facebook.

 • Також ви дуже сильно допоможете нам, якщо розкажете про нашу радіостанцію своїм друзям і знайомим. Або просто розмістите будь-який запис на своїй сторінці про РокРадіо.

 •  Ваша матеріальна допомога може полягати в тому, що Ви можете пожертвувати будь яку суму на розвиток РокРадіо.

Номер картки    5168 7427 0473 2951  Вдовіченко Олег Олександрович