"Джиммі Пейдж – один із видатних гітаристів зі знаменитого британського гурту «Led Zeppelin» - якось зауважив, що рок – це народна музика наших часів. Не помилюсь, якщо скажу, що для більшості людей, обізнаних із реаліями сучасних музичних процесів, зокрема – з українською рок-музикою, уявлення про останню асоціюються переважно з іменами найяскравіших представників жанру, які постійно присутні в медійних топ-новинах. Що до решти героїв цієї музичної армади – для них це суцільна «terra incognita» . Цей факт пояснюється тим, що типовий для Європи інформаційний «бекґраунд» того явища в Україні, на жаль, майже відсутній." 
                                                                                                                                             Олександр Євтушенко.

Одного зимового вечора, зрозумівши, що це написано про нас, і нас таких дуже багато, ми вирішили, а чому б не спробувати ліквідувати цю прогалину.

Так виникло РокРадіо - інтернет радіо українськомовного року, де практично весь ефірний час зайнято музикою, про яку більшість інших ресурсів «забуло», або просто ігнорує.

Ми надаємо слово музикантам, представникам музичних видавництв, організаторам концертів, та просто цінителям рок-музики. Наші програми, це потокове аудіо, передачі в прямому ефірі, та трансляції концертів.

Чому інтернет мовлення? По перше - аудіо формат ідеально підходить для мобільних пристроїв.

По друге - онлайн-радіо, на відміну від FM, не прив'язане до території. Його можна слухати скрізь де є доступ до інтернету. FM слухають, переважно, знаходячись в автомобілі, а от смартфон завжди в кишені, тому й радіо завжди поруч. Ну, а з'єднати смартфон з приймачем в автомобілі, на сьогодні, може навіть дитина.

По третє - тенденція розвитку радіомовлення прямує до відмови від FM. Наприклад, Норвегія повністю відмовляється від FM і переходить на цифру. Україна, скоріш за все омине цей етап. Вартість цифрового приймача складає 20-50 євро, українці ж скоріш витрачатимуть гроші на смартфони, ніж на такі приймачі.

Та й зона покриття 3G, вже сьогодні не менше покриття мовлення FМ – станцій. А стрімкість збільшення території покриття мережі, та її перехід на 4G ні в кого не викликають сумніву. Все залежить від часу, а враховуючи, що, Європа та Америка користуються ним не один рік, та переходять на 5G, в нас дуже дивовижні перспективи.

Запрошуємо в Україну IN ROCK.
Олег та Таня Вдовіченко