Всі новини

Pororoka / One Planet Orchestra / Колір Ночі

02.05.2018 23:23

Ми знову тут, і ви знову з нами!

Вітаю гостей нашої рок-н-рольної хвилі та наших друзів!

Це черговий репортаж з місця баталій під назвою Rock Battle у Docker's ABC !

По-троху продовжуємо знайомитися з нашими суддями.

А для новачків нагадую, що у Rock Battle є справжня турнірна таблиця, як у футболі, тільки замість футбольних клубів тут рок-колективи, які змагаються за першість.

І кожної середи є кілька експертів-суддів, які оцінюють гурти, виставляючи бали.

Євген Їжак Романенко!

Музикант, настільки відомий, що його фото разом з гуртом TaRuta, фронтменом якого він є, уже знаходиться у Docker's ABC . І воно тут не учора з’явилося. Я теж його сфотографував, спеціально ))

Той хто знає історію українського року, тому цей гурт презентувати не треба, власне тому це фото і тут – у Docker's ABC безліч історичних артефактів нашої рок-музики, такий собі міні-музей.

Вікіпедія: «Євге́н Іго́рович Романе́нко – керманич та засновник етно-рок гурту TaRuta, професійний музикант, співак, гітарист, автор пісень, бард, лауреат фестивалю «Червона Рута» (2005), артист Центру української пісні «Народна Філармонія», вихованець полтавської козацької школи,Заслужений артист України

Дослідник автентичного фольклору, учасник багатьох етнографічних експедицій з пошуків автентичних стародавніх народних пісень. Учасник Революції Гідності, один з голосів та ведучих Майдану.
Прес-секретар Творчого патріотичного об’єднання Музичний батальйон.

Співорганізатор різних фестивалів та заходів, наприклад, благодійного патріотичного фестивалю «Дунайська січ», що проходить в Ізмаїлі з 2014 року. Є режисером музично-інформаційної толоки присвяченої підписанню петиції про створення Арт-скверу імені Василя Сліпака. Ведучий радіопередач.

Також, Євген Їжак Романенко є одним із членів журі та експертів Рок Батлу.

А тепер переходимо до гуртів учасників рок-бійні.

Чи знаєте ви португальську?

Ні? Ну вона вам і не знадобиться сьогодні )

Просто найперший гурт нашого вечора має назву, що пішла з однієї португаломовної країни. Бразилії! А назва гурту, відповідно, Pororoka.

Pororoka – це не лише найдовша хвиля на світі, що виникає на річці Амазонка, а ще й музика, яка створює неповторну атмосферу!

Усе починалося зі Світлани Сугак та Євгена Коляди.

Склад гурту – це музиканти з усіх куточків країни, сама ж Pororoka почалася приблизно у 2017. А тепер музика: це десь на грані між поп, етно та гранжем.

Створює приємну атмосферу своїм розмаїттям інструментів, серед яких, такий оригінальний, як дан мой. Під час виступу постійно відбуваються експерименти, наприклад соло на бандурі.

До речі, бандура, у переліку інструментів гурту, від початку не планувалася, але влилася у колектив настільки органічно, що тепер є невід’ємною від їх музики.

Також у виступі була цікава версія виконання твору Шевченка «Нащо мені карі очі».

Більше мені додати нічого, крім того що один жіночий вокал – добре, а три – то взагалі відкритий космос!))

Який колір приходить після згасання дня? Колір Ночі....

Гурт Колір Ночі це синтез музики та сенсу, це зворушлива лірика та здорова іронія, що вплетені у класичний рок.

Ці хлопці нашим слухачам чудово відомі, а з вокалістом та фронтменом Михайлом Бойко вдалося трохи поспілкуватися.

І він розповів чимало цікавого!

Наприклад, гурт не грав з минулого року, бо грали новорічний концерт та відморозили пальці. Але зараз, благо, уже усе нормально. У їх творчому доробку  не менше 65 пісень та три повноцінні альбоми – Воїни волі - 2014, Цей добрий світ - 2015 та Квітень - 2017.

Так і на Rock Battle вони зовсім не новачки – брали участь у ранніх сезонах. Виступ був рок-н-рольно-файнезно чудовим і глибоким.

До речі, в якості підтримки і щирих вболівальників гурту Колір Ночі, були хлопці з павлоградського Ангажементу на Вівторок!

І на десерт музика третьої планети від сонця!

One Planet Orchestra має настільки багато інструментів, що ведучому батла Дмитру не вистачило на сцені місця, щоб їх об’явити!

One Planet Orchestra - це багато інструментальній оркестр-бенд, що охоплює своєю творчістю весь світ, людство, природу, НАС, в кінці-кінців.

Назви пісень кажуть самі за себе «Гольфстрім», «Саме той час»…

У голові виникають образи спокійного пляжу і піску, плину води та умиротворення.

Гурт починав свій творчий шлях у 2016 і їх жанр це коктейль з реґі, фанку та хіп-хопу. Крім фронтмена та вокаліста, усі учасники є професійними музикантами.
На думку музикантів рок на відміну від ПОП-музики, завжди є актуальним, бо у ньому постійно триває пошук нових звучань, сенсів, роздумів. Тому знайти або відкрити щось нове, можливо тільки у андеграунді. Додам, що це був їх 10-й виступ і буквально місяць тому вийшов перший альбом під назвою Саме Той Час.

Такий цей вечір був, і величезна подяка усім, хто зробив це свято реальним – організатори, Docker's ABC, музиканти, гості!

Побачимося наступної середи.

Щиро ваш Костя Конохович