Всі новини

І прийшов пекельний змій… врізати металу!

10.02.2018 23:00

Доброго вечора, дня, ранку чи ночі усім фанатам музики «поважче»!

З вами знову я, Костя Конохович і приємна новина, у тому, що після 5-ти з половиною годин веселого, металевого шаленства я ще тут, повний сил і гарного настрою і зараз я розповім вам детальніше,
що було.

А було не «щось там», а концерт у столичному клубі #MonteRey під назвою
«HELL SERPENT RISING OVER KYIV : ACT II», тобто в перекладі "Пекельний змій підіймається над Києвом», і хто б не був цим «Змієм» ( Jormungand можливо, чи ще хтось), у цієї пекельної почвари дуже гарний
музичний смак.

За такий підбір гуртів йому, зміюці, треба потиснути лапу. Йому і організаторам концерту!

Сам концерт почався після 17.00 і спочатку мені здалося, що публіки не буде багато, бо, навіть, до входу у клуб тусувалося, ледь з десяток фанатів. Але, народ підтягувався і підтягувався, нарешті заповнивши зал майже повністю.

І ось ми починаємо!

Для моїх вух, це був остаточний удар, оскільки я за день до цього мав честь освітлювати чудовий і важкий концерт Оркестру Збройних Сил України та пауер-метал гурту Sunrise.

Тим не менш «HELL SERPENT» закріпив мене у думці, що вітчизняні «важковаговики» грають на дуууже високому рівні і вкотре з'явилася гордість за вітчизняний дез/блек-метал.

Отже, вітчизняний Дез-метал живіше усіх живих – ось такий каламбур! :)

Першими виступав гурт #Spit Bile – відносно молодий колектив, що грав веселий Дез разом з треш-метал.

За ними на сцену вийшла команда під назвою #Exact Division, що грав треш-метал.

Дуже запам’ятався крім музики тим, що у басиста була футболка, яка підозріло нагадувала дуже відомий сайт для дорослих (не буду його тут рекламувати :)).

А у вокаліста-гітариста на футболці був принт з зображенням першого запуску «важкої» ракети компанією SpaceX.

Довго вагався не знаючи, яка з них мені подобається більше і прийшов до висновку, що обидві дуже прикольні – всі професії важливі.

Третім та четвертими виступали гурти #Colotyphus  і #BALFOR, які продемонстрували два різних підходи до поняття блек-металу.

Якщо Colotyphus (привіт місту Лева!) більш тяжіли до думу, то BALFOR вирізнявся більшою різноманітністю у звучанні своїх творів і це не дивно – гурт дуже досвідчений та відомий. Приємно, коли можна послухати кілька блек-команд поряд, щоб відчути, який різний може бути цей самий блек-метал.

Потім прийшло пекло!

Точніше його представники у обличчі гурту #Hell:ON.

Ці хлопці себе почували на сцені, як риба у воді, така собі суперактивність, а їх жанр - це і треш, і дез, а також щось невловиме від «вікінгського металу».

 

Закривав вечір гурт, що зародився у Чернігові - #Natural Spirit.

І це був не просто фолк, це було те, що називається «паган» - щось язичницьке, нечисте і при цьому сильне та захоплююче! Це був не просто виступ!

Музиканти показали міні-виставу, а образи які вони творили своєю музикою та костюмами, просто підкреслювали «пекельну» суть усього концерту. Це було щось!

 

Усі 5 з половиною годин майже на одному диханні і лише дома стало зрозуміло наскільки я втомився, але воно того було варте на 100%!

Йду додому, а настрій чудовий – у душі співають пекельні змії!

ПС – з приводу публіки: приємно було зустріти і привітати чимало людей, яких буквально день тому бачив у Бінго на виступі «Sunrise». Круто було познайомитися та потоваришувати з такими ж фанатами важкого звучання (Запоріжжя привіт!) і, народ - ви супер! Ми ще на багатьох концертах побачимося!

Щиро ваш, Костя Конохович.

 

 

 

 

 

 

18.02.2018 15:26
Виктор
Концерт великолепный! Огромное спасибо музыкантам и организаторам!

Напишіть свій коментар

Введіть число,
яке Ви бачите на зображенні