Всі новини

ASHEN HAZE/MOTANKA/THE ROAST RAMBLE

19.04.2018 16:18

 

Скучили?

І ми теж!

Тоді ласкаво просимо у черговий етап відбору 5-го сезону
Rock Battle у Docker's ABC !

У цьому підземеллі Вам завжди будуть раді – тут усі свої,
поєднані любов’ю до музики «поважче».

Погнали!

Кожен такий вечір, це ЗАВЖДИ зустрічі з друзями та знайомства з новими цікавими людьми.

Нашим слухачам навряд чи треба представляти харківський гурт HASPYD
(хіти «Рідна земля», «Цареград» та інші…).

Сергій Степаненко його гітарист, і він сьогодні був у Києві та заглянув до нас на вогник. Сергій, як і його гурт, давній друг РокРадіо UA, і так уже вийшло, що саме завдяки ньому у нашій ротації можна почути таких харківських важковаговиків, як Nokturnal Mortum, Khors та багато інших. Ось такі справи!

Але повертаємося до батлу.

Основному на відборах тут грають 4 гурти кожної середи, та сьогодні їх було троє.    Апаратура явно не хотіла цього вечора співпрацювати, але була переможена!)

Атмосфера…

Спочатку зберуться хмари та стане темніше… Потім повітря наповниться запахом озону…

За ним на землю впадуть перші важкі краплі дощу…

І прийде буря зі зливою, вітром та блискавкою, щоб розмітати усе: ваші почуття та емоції! Починаючи з повільного – зачаровує, а потім - кидає Вас у вир…

Ось такі почуття викликає перший гурт цього вечора – MOTANKA.

Цей гурт завітав до нас із Луцька та існує уже близько 2-х років.

У 2017 вони виступали та записували на плівку альбом у Німеччині, а зараз вони у Києві. Вони наповнюють свою творчість та виступ символізмом глибин ще ДО язичницької доби. Це - у костюмах, це - у символах і це, навіть, - на їх прапорі, який прикрашав виступ, на ньому глиняна фігурка трипільської культури, що колись існувала на теренах України.

За словами самих музикантів їх гра постійно еволюціонує, вона стала більш вдумливою, як ритуал або молитва.

Ще додам від себе – це треба бачити своїми очима і чути своїми вухами, бо музика МОТАНКИ це з тих небагатьох речей, які досить важко описати словами, які вигадало людство для спілкування. Найбільший бал цього батлу належить саме їм!

Раптом сирени!

Вій сирен – це початок… «War Pigs» від Black Sabbath! Я величезний фанат цього гурту («Чорного Шабашу»), тому, звісно, байдужим залишитися не міг.

Та і як можна!?

На сцені з’явився гурт ASHEN HAZE зі столиці, який нам показав класичний heavy 70-х років. З «золотого століття» heavy metal  яке почалося тоді… ну і не закінчиться. Не закінчиться, бо музика стає мертвою, коли втрачає своїх слухачів, а тут повний зал.

Сам гурт існує з жовтня 2016, хоча усі його учасники раніше грали у різних гуртах до цього. А з жанром вирішили просто – зібралися фанати класичного heavy metal  і ось результат.

І цей результат непоганий!

ASHEN HAZE виступає не дуже часто, але «у точку». На досить банальне запитання від мене: «Чому саме рок?», отримав відповідь від учасників: «Бо рок - це з дитинства!».

Не усе нове це добре і часом буває, що послухавши кілька годин нові гурти виникає непереборне бажання увімкнути голосніше «Master of reality» чи «British Steel».

І під цими словами я готовий підписатися, під кожним!

Кому ще?

Я чую знову ДУЖЕ знайому музику від гурту на сцені.

Це гурт THE ROAST RAMBLE з Києва і початок взятий у… The Beatles!

Оце так вечір!

Виступ гурту складається частково з власного матеріалу і частково з кавер-версій класики heavy metal, як «AC/DC».

Це один з наймолодших гуртів, які я бачив – середній вік учасників лише 19 років і усі вони студенти: Дмитро, Богдан та Денис.

Ну і Одеська Юридична Академія, Державний університет телекомунікацій та Технології Дизайну відповідно!))

Дмитро (гітарист, вокал) повідав, що на рок-музику його свого часу підсадили хрещені батьки, а потім він підтягнув сюди своїх друзів і пішло-поїхало… Взірці для них це - AC/DC, Jimi Hendrix та led Zeppelin, музика яких для THE ROAST RAMBLE є своєрідним фундаментом, на якому хлопці уже будують свій власний стиль.

Гурт існує уже не менше 3-х років.

Вони сьогодні тут, щоб себе показати та познайомитися з більш професійними музикантами, ну і перемогти звісно ж!  

Фух, можна видихати!

Вечір був просто на славу! І він би не був таким без трьох чудових гуртів, та їх учасників, без організаторів Rock batll та самого Docker's ABC.

Щиро дякую усім і будемо раді бачити Вас усіх знову наступної середи.

ПС:

 До речі з приводу актуальності музики гуртів «AC/DC» і «Black Sabbath» (музика яких цього вечора лунала і згадувалася досить часто) у наш час різних альтернатив та нью-металів, скажу таке, навіть процитую свого тренера:
«Люди досі з задоволенням слухають , бо вони? як потужні машини 70-х років, уособлення краси та потужності, на яких приємно проїхатися ЗАВЖДИ».

ППС:

Поліна вирішила зробити селфі з моєї камери, тому викладаю це фото тут, без реєстрації та СМС =)

Щиро ваш Костя Конохович.

 

 

 

 

 

 

Напишіть свій коментар

Введіть число,
яке Ви бачите на зображенні