Всі новини

А врубіть но голосніше... Скрябіна!

02.02.2018 11:50

Стаття, яка не могла не з’явитися...

Стоп-стоп-стоп!

Я знаю про що ви зараз подумали. Хід думок, на кшталт «О-о-о-от, третя річниця смерті Кузьми і весь інтернет наповнюється ахами та зітханнями…», або «А-а-а, яка була людина», чи «який молодий пішов»…

Досить! Від цих чергових співчуттів аж млосно!

Я, звісно, не був знайомий особисто з Андрієм Кузьменко, нажаль, але знаючи якої ця людина була вдачі, то йому таке б явно не сподобалося! Я маю на увазі відношення, коли усі плачуть, заламують руки чи пишуть «чергові» сумні слова зі смутком та розпачем.

Тому, у цій статті шмарклів та сліз не буде – давайте, якщо уже і згадувати, то щось позитивне, чорт забирай. Для сліз та смутку ми знайдемо час іншого разу.

Отже, згадуючи власні враження про «#Скрябіна», як про гурт і про Кузьму, як його лідера, то мені згадується… виборча кампанія до Верховної Ради України 1998 року!

Так, погоджуюся, що асоціація досить дивна, але тут річ ось у чому – тоді на підтримку Української «Партії Зелених» по телевізору постійно крутили кліп Скрябіна «Танець Пінгвіна» - це був такий собі елемент передвиборчої агітації. 

А мене, як школяра, це особливо розважало, оскільки в основному по телевізору була попса. Мені було байдуже до політики – мені, як малому шкету, було по-кайфу, що 10-15 разів на день можна було почути «Там де Сонце на стінах, там де Сонце на стелі…».

Це було прикольно!

Ще, приблизно у той самий час, можна було по одному з каналів у передачі «Хіт-Фабрика» (її ще Довгоносики вели!), побачити другий культовий кліп «Скрябіна» - «Казки»! Теж чудовий взірець, як кліпу так і музики.

Я навіть більше скажу – «Казки» входять у альбом «#Сни», а саме альбом «Сни» уже входить у 20 альбомів, які найбільш вплинули на розвиток Українського Року.

Але, я відволікся…

Друга яскрава згадка, це, пам’ятаю, коли узимку 2000-го року, вони випустили свій, ще один «екологічний» кліп, цього разу присвячений остаточному закриттю Чорнобильскої АЕС. Назва була «Чорнобиль-форева» і мотив досі легко пригадується.

Ну, а остаточно, я став їх фанатом коли, здається у 2001 виходить їх кліп на пісню «Зламані Крила»! Я тоді вперше побачив щось більш глибоке та серйозне у їх творчості…

Ну, власне, подібні історії знайомства зі «Скрябіним» у кожної людини свої та оригінальні на 100%.

Ось це була моя… а втомлювати вас переліком своїх улюблених пісень та альбомів я не хочу )).

А, от з приводу впливу на нашу естраду, погоджуюся, що він був чималим,  бо були такі моменти, коли вони ставали на рівні або навіть популярнішими за «Океан Ельзи».

Мені тут більше майже нічого додати...

В основному, у подібних статтях, йде перелік альбомів, кліпів, нагород, перемог…

Але для такого існує Вікіпедія, а для нас, фанатів та шанувальників УкрРоку, є особистість Кузьми, і гурту який він створив, і ми просто будемо його слухати та отримувати задоволення!

Бо саме це і є найкращий спосіб вшанувати пам’ять рокера!

І кращого способу, годі вигадати.

Тому, ще раз кажу – ніякого суму та сліз, краще увімкніть «Кольорова» чи «Герой» або «Любити платити», і ввімкніть гучніше!

От я просто зараз так і зроблю.

Щиро Ваш, Костя Конохович

Напишіть свій коментар

Введіть число,
яке Ви бачите на зображенні